Õnneliku õpetaja programm

Eesti õpilased on PISA testi kohaselt maailma tublimate hulgas, aga kui õnnelikud on eesti õpetajad, kes neid tippu on aidanud. Sääraseid uurimusi Eestis väga palju tehtud pole. Ometi seisavad koolid, koolijuhid ja õpetajad igapäevaselt üha keerukamate väljakutsete ees. Muutuv maailm, globaliseerumine, üha kiirem tempo, üha hapram õpilaste meeletervis ja lühenev keskendumisvõime. Selle kõigega hakkama saamiseks peab olema kangelane. Aga ka kangelased vajavad tuge ja mõistmist.

Koolis on õpilane siis õnnelik, kui õpetaja on õnnelik.

Eesti esimese tööõnne platvormi HappyMe.ee loojatel on hea meel teatada, et 2016 aastal loodud töövahend on õpetajate toetamiseks justkui loodud. Meie lipukirjaks on oma ala professionaalide usaldamine ja kaasamine olulistesse otsustesse. 2018 aastal liitus meiega esimene haridusasutus.

2020 aasta alguses kuulutame välja Õnneliku Õpetaja Programmi.

Programmi saavad kandideerida kõik koolid ja haridusasutused olenemata suurusest ja asukohast.

Kaheaastane programm sisaldab igale õpetajale ja koolipere liikmele personaalset tööõnne analüüsi. Lisaks saab kokku koguda tunnustuse ja arenguvitamiinid oma kolleegidelt ning leida ühised arengusuunad, mis kooli kui eneseteostuse keskkonna õpetajate jaoks veelgi mõnusamaks muudaksid. Lisaks mugavale tehilisele töövahendile, saavad osalejad aasta jooksul supervisiooni ja toetust HappyMe ühelt loojalt ja tööõnne eksperdilt Tiina Saar-Veelmaalt.

Programmi kandideerimiseks tuleb täita all olev ankeet hiljemalt 10.02.2020

11.02 loosime kandideerinute vahel välja ühe kooli, kes saab programmiga liituda TASUTA (kogu maksumus 4000-10 000 eurot).

Ülejäänud koolidel on võimalik programmiga liituda 50% soodsamalt (va koolitused) kuni 29.02.2020 (lõplik hinnapakkumine oleneb personali suurusest).

Lisaks saavad kõik koolid soovi korral tellida tööõnne auditi ja töötoa juhtgrupile. Kestvus 2,5-3 tundi. Tulemuseks on organisatsioonikultuuri peamised kolm arengufookust järgmiseks 1-2 aastaks. Tavahind 900.00 + km, soodustus koolidele 500.00 + km.

Registreerimine

Programmi kandideerimiseks tuleb täita kõrval olev ankeet hiljemalt 10.02.2020
Kinnitan, et asutuse juhtkond on kampaanias osalemisega kursis ja nõus võidu korral HappyMe teenust kasutama.