fbpx
Skip to content

Tööõnne edendava tööandja märgis

Märgisega tunnustatakse organisatsioonide süsteemset tegevust kaasava ja inimkeskse organisatsioonikultuuri loomisel ja tööõnne edendamisel.

Märgise pälvivad organisatsioonid, kus inimesed teevad tööd mitte ainult töö pärast, vaid on uhked nii ettevõtte kui kolleegide üle. Nende isiklikud väärtused sobivad organisatsiooni omadega ning kultuur on disainitud kaasavaks.

Miks?

“Oleme ellu kutsunud tööõnne edendava tööandja märgise, millega tunnustame iga-aastaselt partnereid, kes tööõnne uurivad ja kaasavat juhtimist rakendavad. See on Eestis hetkel kõrgeim jagatav tunnustus avatud ja inimkeskse juhtimise eest. Nii nagu Michelini tärnid kinnitavad, et söögikoht väärib sinna kohale sõitmist ja garanteerib maitseelamuse, nii on HappyMe märgis kinnitus, et selle tööandja juures hoolitakse päriselt inimestest,” sõnab HappyMe asutaja Tiina Saar-Veelmaa.

”Gallupi hinnagul käib kaks inimest kümnest Eestis tööl sellepärast, et see töö meeldib neile, ülejäänud pelgalt palga pärast. See võib aga viia kergesti läbipõlemiseni. Töösuhted peavad Eestis muutuma palju avatumaks, usaldusväärsemaks ja partnerluse põhiseks ning juht peab hoidma oma inimesed õnnelikuna,” lisas Saar-Veelmaa.

Tööõnne edendava tööandja märgise on pälvinud: