fbpx
Skip to content

Tööõnne soodustava tööandja tähis

Märgisega tunnustatakse organisatsioonide süsteemset tegevust kaasava ja inimkeskse organisatsioonikultuuri loomisel ja tööõnne edendamisel.

Märgise osaliseks saavad organisatsioonid, kus inimesed ei tee tööd mitte ainult töö pärast, vaid on uhked nii ettevõtte kui ka kolleegide üle. Nende isiklikud väärtused sobivad organisatsiooni omadega ning kultuur on kujundatud kaasavaks.

Miks?

„Oleme ellu kutsunud tööõnne toetava tööandja märgi, millega tunnustame iga-aastaselt partnereid, kes tööõnne uurivad ja kaasavat juhtimist rakendavad. See on Eestis praegu kõrgeim jagatav tunnustus avatud ja inimkeskse juhtimise eest. Nagu Michelini tähed kinnitavad, väärib söögikoht sinna kohale sõitmist ja garanteerib maitseelamuse, nii on HappyMe märgis kinnitus, et selle tööandja juures hoolitakse päriselt inimestest,” ütleb HappyMe asutaja Tiina Saar-Veelmaa.

”Gallupi hinnagul käib kaks inimest kümnest Eestis tööl sellepärast, et see töö meeldib neile, ülejäänud ainult palga pärast. See võib aga kergesti läbipõlemiseni viia. Töösuhted peavad Eestis muutuma palju avatumaks, usaldusväärsemaks ja partnerluse põhiseks ning juht peab oma inimesi õnnelikuna hoidma,” lisas Saar-Veelmaa.

Tööõnne toetava tööandja märgise on saanud: