fbpx
Skip to content

Kes me oleme?

HappyMe aitab organisatsioonidel ja juhtidel uurida ning disainida tööheaolu.

Töökeskkonna innovatsiooni Euroopa meistrid

HappyMe (Happy Workplace OÜ) taga on meeskond, kes tõi European Excellence Awards HR konkursil innovatsiooni kategoorias (Work 4.0 – Work of the Future) esikoha Berliinist Eestisse. Finaalis konkureeriti selliste suurte ettevõtetega nagu Coca-Cola European Partners Germany, Deutsche Telekom ja Henkel. Konkursil osales üle 200 Euroopa ettevõtte.

aastatepikkuse töö käigus innoveeriti töökohta Eesti disaini- ja tarkvarafirmas Proekspert loodi innovatiivne nelja aastaaja töökeskkonna filosoofia, aga ka töövahend HappyMe, mis kasutab töötajakogemuse kujundamisel UX põhimõtteid.

Mis ettevõte on HappyMe?

HappyMe on keskendunud töö heaolu uurivate ja kujundavate töövahendite loomisele. organisatsioonide eesmärk on keskenduda oma põhitegevusele ja teha seda, milleks neid on kutsutud ellu. Ometi ei saa nad seda teha ilma oma inimeste pühendumuse ja tööõnneta. Kiiruses ja eesmärkide poole rühmitamise tagajärjel võib vahel kaduda igaühe isiklik tööõnn ja heaolu. Olgu siis liigse pinge, kiiruse, stressi, tunnustuse puudumise, töötüdimuse või juhtimispõhimõtete mittemõistmise tõttu.

HappyMe asutaja Tiina on tööõnne uurinud juba alates 2001. aastast ja teised tema meeskonnakaaslased Leane ja Magnus on nakatunud kuus aastat tagasi tööõnne teadusliku mõõtmise, uurimise ja organisatsioonide disainiga.

Loe lähemalt ka HappyMe kultuurist ehk nelja aastaja töökeskkonna filosoofiast.

Meeskond

Meie Tallinna ja Pärnu tiimis on täna 11 inimest. HappyMe meeskonnas on igaüks tööõnneinsener.
tiina

Tiina Saar-Veelmaa

Tööõnneinsener

Tööõnne uurinud juba aastast 2001. 7 raamatu autor.

Kaidi

Kaidi Nigulas

Tööõnneinsener
leane

Leane Aron

Tööõnneinsener
X-GENERATSIOONI nägu
Y-GENERATSIOONI nägu
Z-GENERATSIOONI nägu
0 %
töötajakeskne
8
töötajat