fbpx
Skip to content

Kes me oleme?

Happy Workplace aitab organisatsioonidel ja juhtidel uurida ning disainida tööheaolu.

Töökeskkonna innovatsiooni Euroopa meistrid

Happy Workplace OÜ taga on meeskond, kes tõi European Excellence Awards HR konkursil innovatsioonikategoorias (Work 4.0 – Work of the Future) esikoha Berliinist Eestisse. Finaalis konkureeriti selliste suurettevõtetega nagu Coca-Cola European Partners Germany, Deutsche Telekom ja Henkel. Konkursil osales üle 200 Euroopa ettevõtte.

Aastatepikkuse töö käigus töökoha innoveerimisel Eesti disaini- ja tarkvaraettevõtes Proekspert loodi uuendusmeelne nelja aastaja töökeskkonna filosoofia, aga ka töövahend HappyMe, mis kasutab töötajakogemuse disainimisel UX põhimõtteid.

Mis ettevõte on Happy Workplace?

Happy Workplace OÜ on keskendunud tööheaolu uurivate ja disainivate töövahendite loomisele. Organisatsioonide eesmärk on keskenduda oma põhitegevusele ja teha seda, milleks neid on ellu kutsutud. Ometi ei saa nad teha seda ilma oma inimeste pühendumuse ja tööõnneta. Kiiruses ja sihtide poole rühkimises võib vahel kaduma saada igaühe isiklik tööõnn ja heaolu. Olgu siis liigse pinge, kiiruse, stressi, tunnustuse puudumise, töötüdimuse või juhtimispõhimõtete mitte mõistmise tõttu.

Happy Workplace OÜ asutaja Tiina on tööõnne uurinud juba aastast 2001 ja teised tema meeskonnakaaslased Urmas, Leane ja Magnus nakatunud kuus aastat tagasi tööõnne teadusliku mõõtmise, uurimise ja organisatsioonide disainiga.

Loe lähemalt ka Happy Workplace kultuurist ehk nelja aastaja töökeskkonna filosoofiast.

Meeskond

Meie Tallinna ja Pärnu tiimis on täna 6 inimest. Happy Workplace OÜ meeskonnas on igaüks tööõnneinsener.
tiina

Tiina Saar-Veelmaa

Tööõnneinsener

Tööõnne uurinud juba aastast 2001. 7 raamatu autor.

MagnusMeldre

Magnus Meldre

Tööõnneinsener

8 aastat kogemust Agile Coachina.

Kaidi

Kaidi Nigulas

Tööõnneinsener
leane

Leane Aron

Tööõnneinsener
X-GENERATSIOONI nägu
Y-GENERATSIOONI nägu
Z-GENERATSIOONI nägu
0 %
töötajakeskne
8
töötajat