fbpx
Skip to content

Mida me teeme?

HappyMe on maailma kõige töötajasõbralikum karjääri- ja talendijuhtimise töövahend.

Asendame oma aja ära elanud arenguvestluse uue vormiga, mis köidab inimesi ning toob esile nende parima võime.

Teadustööl põhinev algoritm suudab kindlaks teha lahkumisplaanidega võtmetöötajad. Tulemused on lihtsalt seostatavad strateegia ja mõõdikutega. Juhid saavad raportid töötajate rahulolu ja pühendumuse kohta. Töötajad saavad ise oma kokkuleppeid ja arenguplaane hallata.

Kolmeetapiline moodul, mis suurendab inimeste pühendumist ja vähendab raiskamist.

Arenguteel on takistused, HappyMe abil saab probleemid lahendada ja organisatsiooni tulusamaks teha.

Uue põlvkonna arenguvestlus on karjäärivestlus

Võimaldab töötajal väärtushinnanguid kaardistada, oma personaalset rolli sobivamalt kujundada, oskuste hindamist ja tulevaste ambitsioonide visandamist. Kompaktne, kuid täis olulist teavet pakub tööriist kohest tööga rahulolu tõusu.

Meeskondadele 360˚ edasi- ning tagasiside

Nii töötaja kui ka kolleeg hindavad kompetentse ja töötulemusi. Töötaja enese hindamist võrreldakse meeskonnakaaslaste ja vabalt kutsutud töökaaslaste omaga üle hoolikalt valitud kriteeriumite.

Igale ettevõttele loome päris oma rahulolu-uuringu

Tööandja valitud teemadel kogutakse taustaks ilma eraldi rahulolu-uuringut läbi viimata kokku olulist tagasisidet. Siit saate teada, kuidas töötajad oma meeskonda ning organisatsiooni kui tervikut tegelikult tunnetavad. Iga organisatsioon väärib võimalust otsustada andmete põhjal ning soovi korral saab meie konsultandi abiga välja töötada päris oma tegevuskava.
5/5
“Valisime HappyMe OIXIO-le töövahendiks 2020.aastal. Olime organisatsioonis läbi viinud hulga muutuseid ja soovisime kraadida oma inimeste heaolu ning arengusoove. HappyMe platvorm aitab meie juhtidel aastavestluste käigus päriselt oma inimesteni jõuda. Töötajate ootused ja ka rahulolematused tulevad kiiremini pinnale ning teemadega saab kohe tegeleda. Oleme nii värskendanud ja päästnud mitmeid olulisi töösuhteid enda organisatsioonis. Oluliseks väärtuseks on ka kolleegidelt saadav tagasiside - nii komplimendid, kui arengumüksud. Lisaks võimaldab HappyMe saada võrdlusandemid teiste organistasioonidega ning võrrelda end maailma keskmistega.”
Katrin Sillamets
OIXIO personalijuht

Suur tootlikkus väikese hinnaga!

5/5
“Uuringust on kasu, kui tulemusi tõsiselt analüüsitakse ja selle põhjal muutusi tehakse. Ettevõttes toimuv on kinni juhtides, nende harjumustes ja tõeskpidamistes. Märksõnadeks on siin kaasamine ja vastutuse andmine.”
Tarmo Roos
Mapri Ehituse tegevjuht
3 x
parem tulemus oma emakeeles: eesti, inglise, saksa, vene keel
60 min
keskmine töötaja ajakulu
20 %
töötajaist tahab ise osaleda

Alati värske

HappyMe on kohe kasutatav pilveteenus, mida uuendatakse kogu aeg. Lisanduvad uued moodulid on meie klientidele alati tasuta.

Ankeedid kohe olemas

Eesti, Taani ja Kanada teadlaste tööl põhinevad ankeedid, mudelid ja raportid on juba tootes ilma lisatasuta olemas. Hakka kohe kasutama!

Standarditele vastav

HappyMe ühildub ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi standardiga ja OHSAS 18001 töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi standardiga.

ainult 3 lihtsat sammu, et

Tööheaolu märgatavalt tõsta

Leppige kohe kokku kohtumine, et teha esimene samm tulemuste poole. Varsti suhtlete meie eksperdist tööõnne inseneriga, kes on valmis aitama teil plaani koostada.

Kaardistame, kus te praegu asute, ja tutvustame teile eesmärkide saavutamise tegevuskava. Meie ettevõtte jaoks on ülioluline, et kliendil loodaks käegakatsutavaid tulemusi.

Kui personaalne tööplaan on paigas, siis viib Happy Workplace meeskond järk-järgult koos teie meeskonnaga plaani ellu, aidates ettevõttel töötajaid kaasates põhjalikult uurida ning disainida tööheaolu.

Kaidi Nigulas

tööõnneinsener

Meie psühhosotsiaalse kliima mõõtmise töövahend HealthyMe

2019. aasta 1. jaanuaril on töötervishoiu ja tööohutuse seaduse järgi kõik tööandjad kohustatud hindama töökohal psühhosotsiaalsete ohtudega seotud riske ning võtma kasutusele riski ennetavaid meetmeid.