fbpx
Skip to content

Mida me teeme?

HappyMe on maailma kõige töötajasõbralikum karjääri- ja talendijuhtimise töövahend.

Asendame oma aja äraelanud arenguvestluse formaadi lähenemisega, mis inimesi köidab ning neis parima võimekuse esile toob.

Teadustööl põhinev algoritm suudab tuvastada lahkumisplaanidega võtmetöötajad. Tulemused on lihtsalt seostatavad strateegia ja mõõdikutega. Juhid saavad raportid töötajate rahulolu ja pühendumuse kohta. Töötajad saavad ise oma kokkuleppeid ja arenguplaane hallata.

Kolmeastmeline moodul, mis suurendab inimeste pühendumist ja vähendab raiskamist

Arengu teel on takistused, HappyMe abil saab probleemid lahendada ja organisatsiooni kasumlikumaks muuta.

Uue põlvkonna arenguvestlus on karjäärivestlus

Võimaldab töötajale väärtuste kaardistamist, oma personaalse rolli sobivamaks disainimist, oskuste hindamist ja tulevaste ambitsioonide visandamist. Kompaktne, kuid täis olulist teavet pakub tööriist kohest tööga rahulolu tõusu.

Meeskondade 360˚ edasi- ning tagasiside

Nii töötaja kui ka kolleeg hindavad kompetentse ja töötulemusi. Töötaja enesehindamist võrreldakse meeskonnakaaslaste ja vabalt lisaks kutsutud töökaaslaste omaga üle hoolikalt valitud kriteeriumite.

Personaalselt igale ettevõttele disainitud rahulolu-uuring

Tööandja valitud teemadest kogutakse taustal ilma eraldi rahulolu-uuringut läbi viimata kokku oluline tagasiside. Siit saate teada, kuidas töötajad oma meeskonda ning organisatsiooni tervikuna tegelikult tunnetavad. Iga organisatsioon väärib võimalust otsustada andmetele tuginedes ning soovi korral saab meie konsultandi abiga välja töötada päris oma tegevuskava.
5/5
“Valisime HappyMe OIXIO-le töövahendiks 2020.aastal. Olime organisatsioonis läbi viinud hulga muutuseid ja soovisime kraadida oma inimeste heaolu ning arengusoove. HappyMe platvorm aitab meie juhtidel aastavestluste käigus päriselt oma inimesteni jõuda. Töötajate ootused ja ka rahulolematused tulevad kiiremini pinnale ning teemadega saab kohe tegeleda. Oleme nii värskendanud ja päästnud mitmeid olulisi töösuhteid enda organisatsioonis. Oluliseks väärtuseks on ka kolleegidelt saadav tagasiside - nii komplimendid, kui arengumüksud. Lisaks võimaldab HappyMe saada võrdlusandemid teiste organistasioonidega ning võrrelda end maailma keskmistega.”
Katrin Sillamets
OIXIO personalijuht
3 x
parem tulemus oma emakeeles: eesti, inglise, saksa, vene keel
60 min
keskmine töötaja ajakulu
20 %
töötajaist tahab ise osaleda

Alati värske

HappyMe on kohe kasutatav pilveteenus, mida uuendatakse kogu aeg. Lisanduvad uued moodulid on meie klientidele alati tasuta.

Ankeedid kohe olemas

Eesti, Taani ja Kanada teadlaste tööl põhinevad ankeedid, mudelid ja raportid on ilma lisatasuta juba tootes olemas. Hakka kohe kasutama!

Standarditele vastav

HappyMe ühildub ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi standardiga ja OHSAS 18001 töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi standardiga.

5/5
“Uuringust on kasu, kui tulemusi tõsiselt analüüsitakse ja selle põhjal muutusi tehakse. Ettevõttes toimuv on kinni juhtides, nende harjumustes ja tõeskpidamistes. Märksõnadeks on siin kaasamine ja vastutuse andmine.”
Tarmo Roos
Mapri Ehituse tegevjuht

Suur tootlikkus väikese hinnaga!

ainult 3 lihtsat sammu, et

Tööheaolu märgatavalt tõsta

Leppige kohe kokku kohtumine, et teha esimene samm tulemuste saavutamiseks. Peatselt suhtlete meie eksperdist tööõnne inseneriga, kes on valmis aitama teil plaani koostada.

Kaardistame, kus te praegu asute, ja tutvustame teile eesmärkide saavutamise tegevuskava. Meie ettevõtte jaoks on ülioluline, et kliendile loodaks käega katsutavaid tulemusi.

Kui personaalne tööplaan on paigas, siis viib Happy Workplace meeskond järk-järgult koos teie meeskonnaga plaani ellu aidates ettevõttel töötajaid kaasates põhjalikult uurida ning disainida tööheaolu.

Kaidi Nigulas

tööõnneinsener

Meie uus iseteeninduslik toode: psühhosotsiaalse kliima mõõtmise töövahend HealthyMe

2019 aasta 1. jaanuarist on töötervishoiu ja tööohutuse seaduse järgi kõik tööandjad kohustatud hindama psühhosotsiaalsete ohutegurite riske töökohal ning võtma kasutusele riske ennetavad meetmed.