Skip to content
Menu
Menu

HappyMe juured ulatuvad tagasi aastasse 2016, kui Tiina Saar- Veelmaa juhtimisel loodi disaini- ja tarkvarafirmas Proekspert unikaalne ja innovatiivne neljal aastaajal põhinev töökeskkonna filosoofia. Uudne lähenemine leidis tunnustust Euroopa Äriauhindade konkursil ja inspireeris edasi liikuma ja looma töötajakeskset lähenemist, mis annaks tööandjale õige suuna inimeste motiveerimisel ning asjakohased tööriistad nende kaasamiseks.

Sündis töövahend HappyMe, millest meeskonna kasvades ja kogemuste ja teadmiste lisandudes töötati välja unikaalne keskkond. Täna julgeme väita, et HappyMe on maailma kõige töötajasõbralikum karjääri- ja talendijuhtimise töövahend.

Me mõistame, et kõigil on väljakutsuvamaid päevi ja ka oma unistuste töökohal ei ole iga päev nii roosiline. Sellegipoolest on võimalik ka neid päevi mõnusamaks muuta näiteks läbi toimiva meeskonnatöö ning soosiva töökeskkonna. HappyMe teenuse abil saad oma ettevõttes säästa nii väljaminekuid, aega, närve kui ka suhteid. 

Tiina Saar Veelmaa

Partner / CEO
tiina@happyme.ee

Tööõnne uurimisega olen tegelenud üle 20 aasta, kirjutanud sel teemal teadustöö ja seitse raamatut. Täna on minu fookus  organisatsioonikultuuri disain, nõustan ja koolitan juhte ja aitan meeskondadel lahendada väljakutseid.Tegutsen selle nimel, et inimesed leiaksid tööelus oma kutsumuse, motivatsiooni ja töörõõmu ning samal ajal saaksid ka organisatsiooni eesmärgid täidetud. 

Leane Aron
Leane Aron

Partner / COO
leane@happyme.ee

Kaidi Nigulas
Kaidi Nigulas

Partner / CGO
kaidi@happyme.ee

Mind on alati huvitanud inimesed ja nende terviklik heaolu, olen inimesi ja tiime juhtinud ligi 20 aastat. Minu lemmikteemad on kohalolu, kehatarkus, enesejuhtimine, enese väärtustamine, ehedus, suhtlemiskunst ja kirglik eneseteostus, sh inimeste sisemised takistused ja nende alt tegelike aarete üles leidmine. HappyMe’s olen läbi müügikohtumiste tihti klientide esmane kontakt ja hiljem nende kaasteeline õnnelikuma töökultuuri disainimisel, viies läbi erinevaid tööõnne koolitusi, töötubasid ning nõustades juhte.

Külli Nigulas
Külli Nigulas

Tööõnneinsener
külli@happyme.ee

Sven Kanošin

Partner / CTO

Keit Tehvan

Arendaja

Tiina Saar Veelmaa
Tiina Saar Veelmaa

Partner / CEO
tiina@happyme.ee

Tööõnne uurimisega olen tegelenud üle 20 aasta, kirjutanud sel teemal teadustöö ja seitse raamatut. Täna on minu fookus  organisatsioonikultuuri disain, nõustan ja koolitan juhte ja aitan meeskondadel lahendada väljakutseid. Tegutsen selle nimel, et inimesed leiaksid tööelus oma kutsumuse, motivatsiooni ja töörõõmu ning samal ajal saaksid ka organisatsiooni eesmärgid täidetud. 

Kaidi Nigulas
Kaidi Nigulas

Partner / CGO
kaidi@happyme.ee

Mind on alati huvitanud inimesed ja nende terviklik heaolu. Minu lemmikteemad on kohalolu, kehatarkus, enesejuhtimine, enese väärtustamine, ehedus, suhtlemiskunst ja kirglik eneseteostus, sh inimeste sisemised takistused ja nende alt tegelike aarete üles leidmine. HappyMe’s olen läbi müügikohtumiste tihti klientide esmane kontakt ja hiljem nende kaasteeline õnnelikuma töökultuuri disainimisel.

Leane Aron
Leane Aron

Partner / COO
leane@happyme.ee

Külli Nigulas
Külli Nigulas

Tööõnneinsener
külli@happyme.ee

Sven Kanošin

Arendaja / CTO

Keit Tehvan

Arendaja